5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1953 Béke és Szabadság IV. évf. 49. sz., 1953. dec. 2. Benne a londoni Magyarország-Anglia (6:3) mérkőzés beszámolójával és képeivel. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé sérült lapszélekkel, középen hajtott.