4 000 HUF
cca 1900 össz. 30 db szÃnes illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából és Meyers Konversation-Lexikonból, klf. témákban (Magyar nemzeti viseletek I.-II., Magyarország cÃmere, az ezredéves kiállÃtás madártávlati képe, rendjelek, drágakövek, cÃmerek stb.), részben sérült és foltos, 25x31 cm körüli méretben