16163. 437. Closed Online auction Printed Materials
2 000 HUF
0 HUF
cca 1930 Nő divatok az art deco korszakból, össz. 8 db színes nyomat, papír, kissé foltos, részben apró lapszéli sérülésekkel, 37x26 cm
Photo of the item taken by : ekb