16370. 437. Closed Online auction Printed Materials
5 000 HUF
0 HUF
cca 1975 Reich Károly (1922-1988): Szerelmespár (Saluti sinceri al Festival de l'Unita a Firenze). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, kartonra kasírozva, lapszéli apró felületi sérülésekkel, 69,5×48,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert