Printed Materials Number of items: 477
2823013
16301
437
Printed Materials
Other collectibles
1953 Bér és Norma Kiskönyvtára 17. szám: Gépkocsi- és lóvontatási összevont országos normaalapok. Összeáll.: Kucsera Gyula. Bp., Tervgazdasági Könyvkiadó, intézményi bélyegzésekkel, 76 p.
2842106
16302
437
Printed Materials
Other collectibles
1953 Béke és Szabadság IV. évf. 49. sz., 1953. dec. 2. Benne a londoni Magyarország-Anglia (6:3) mérkőzés beszámolójával és képeivel. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé sérült lapszélekkel, középen hajtott.
5 000 HUF
2850437
16303
437
Printed Materials
Other collectibles
1954 Szabad Ifjúság V. évf. 154. sz. (töredékszám), 1954. júl. 1., a címlapon a labdarúgó VB-döntőbe bejutott Aranycsapat tagjai (Grosics, Buzánszky, Bozsik, stb.), ill. a válogatottal kapcsolatos hírek. Kissé foltos, az utolsó lapon kivágásból eredő hiánnyal, a 3-4. oldalak hiányoznak.
1 600 HUF
2844611
16304
437
Printed Materials
Other collectibles
1954 Budapesti Vörös Lobogó Sportkör, Nemzetközi atlétikai viadal versenyrendje. Bp., Állami-ny., 16 p. Tűzött papírkötés, enyhén viseltes.
1 000 HUF
2823453
16305
437
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
2750950
16306
437
Printed Materials
Other collectibles
9 000 HUF
2653170
16307
437
Printed Materials
Other collectibles
2 000 HUF
2852621
16308
437
Printed Materials
Other collectibles
Magyar Népsport 1956. nov. 2. száma a forradalom alatti sport híreivel
2 000 HUF
2852627
16309
437
Printed Materials
Other collectibles
1956 Népszabadság. I. évf. 1. sz.
2 000 HUF
2852623
16310
437
Printed Materials
Other collectibles
Népsport 1956 aug. 23. száma, benne a Magyarország-Jugoszlávia elleni Aranycsapat labdarúgó mérkőzésről szóló tudósítással
2 800 HUF
2849199
16311
437
Printed Materials
Other collectibles
1956 Közhír. Hírlapterjesztő zsebkönyv. H.n., 1955, Postavezérigazgatóság Ügyosztály. 64 p. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel, utolsó néhány lap foltos és teteje kissé sérült.
1 000 HUF
2852628
16312
437
Printed Materials
Other collectibles
Vegyes, nagy 1956-os újság tétel + 1989 Nagy Imre és tsai újratemetéséről szóló Népszabadság kiadás
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035