Printed Materials Number of items: 477
2849244
16096
437
Printed Materials
Other collectibles
1907 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XIV kötet, , korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban
5 000 HUF
2848644
16097
437
Printed Materials
Other collectibles
1907 Alsó-Tátrafüred Gyógyfürdő vendéglista nyomtatvány, foltos, szakadással (pl. gróf Andrássy Manó, Windisch-Gräetz Lajos, stb.)
2 000 HUF
2849245
16098
437
Printed Materials
Other collectibles
1908 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XV kötet, , korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban
5 000 HUF
2848305
16099
437
Printed Materials
Other collectibles
1910, 1932 Az Erdélyi Kárpát Egyesület EKE két estélyre szóló meghívója szakadásokkal
1 600 HUF
2848560
16100
437
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Ricordo di Roma, leporelló album 26 db képpel (közte egy panorámakép), térképpel, dekoratív, aranyozott félvászon-kötésben, a borítón némi kopással, 17,5x13 cm
1 800 HUF
2841671
16101
437
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 "Tudja-em ár, mi az újság? Megint itt van a Kis Újság!" reklámlap, sérült
1 000 HUF
2848597
16102
437
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Lago Maggiore, album 32 db nagyméretű, fekete-fehér fotóval, kiadói tűzött papírkötésben, a borítón kisebb törésnyomokkal, néhány kijáró lappal, 25x20 cm
1 600 HUF
2854681
16103
437
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Paris / Párizs, nagyméretű album 24 db fekete-fehér képpel, kissé sérült borítóval, 29,5x23,5 cm
2 000 HUF
2809630
16104
437
Printed Materials
Other collectibles
1910 Humoros vers New yorki nagynéniről pajzán rajzzal
1 000 HUF
2821264
16105
437
Printed Materials
Other collectibles
1910-1911 Kereskedelmi Szakoktatás c. folyóirat. XIX. évf. 1-20. sz. Teljes évfolyam. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel, két lap hiányzik (408/409,435/436.) + 1911-1912 Kereskedelmi Szakoktatás c. folyóirat. XX. évf. 1-16. sz. Majdnem teljes évfolyam. 20 számban lenne teljes. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, intézményi bélyegz...
1 600 HUF
2848590
16106
437
Printed Materials
Other collectibles
1911 Helsingfors - Helsinki, a finn főváros látványosságait bemutató album, 48 db fekete-fehér képpel, zsinórfűzéses papírkötésben, jó állapotban, 18x13cm
3 000 HUF
2854121
16107
437
Printed Materials
Other collectibles
1912 Égi Világosság statisztikai folyóirat XIV. évfolyam, egészvászon kötésben, kopottas állapotban, 672p
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035