Printed Materials Number of items: 477
2850566
16120
437
Printed Materials
Other collectibles
1917 Magyar Szent Korona Országainak kávéközpontja hirdetménye kávé eladásról 20x30 cm
1 000 HUF
2848325
16121
437
Printed Materials
Other collectibles
1917 Pesti Hírlap újság tétel, szórványszámok, 12 db
6 000 HUF
2849422
16122
437
Printed Materials
Other collectibles
1918 A Virradat c. napilap I. évfolyamának 5 db forradalmi száma az őszirózsás forradalom idejéből, Benne szózat a szlovák néphez. Szakadt állapotban
6 000 HUF
2812927
16123
437
Printed Materials
Other collectibles
1918 Pesti Napló 69. évf. 301. sz., 1918. dec. 24., a címlapon az I. világháború utáni események híreivel ("Újabb forradalmi mozgalom Berlinben"), sérült, hiányos címlappal, 12 p.
2 000 HUF
2812915
16124
437
Printed Materials
Other collectibles
1918 Pesti Napló 69. évf. 263. sz., 1918. nov. 9., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("Vilmos császár és a trónörökös lemondása"), lapszéli sérülésekkel, 12 p.
3 000 HUF
2812901
16125
437
4600
Printed Materials
Other collectibles
1918 Pesti Napló 69. évf. 259. sz., 1918. nov. 5., a címlapon az I. világháborús fegyverletétel híreivel ("Magyarország semleges állam - Minden hatalom a népkormány kezében"), 16 p.
4 600 HUF
2812948
16126
437
Printed Materials
Other collectibles
1918 Pesti Napló 69. évf. 274. sz., 1918. nov. 22., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("A szerbek nem lépik át a demarkacionális vonalat - Az entente Prágát és Bukarestet is megszállja"), kissé sérült, szétvált állapotban, 8 p.
2 400 HUF
2745043
16127
437
Printed Materials
Other collectibles
2 000 HUF
2851974
16128
437
Printed Materials
Other collectibles
1919 Budapesti Szemle, az MTA megbízásából, 3 db szám (január, február, március), szerk.: Voinovich Géza
1 000 HUF
2754858
16129
437
Printed Materials
Other collectibles
1919 Kassai Napló, XXXV. évf. 146., 1919. jul. 22., sérült, hiányos, 4 p.
1 200 HUF
2842479
16130
437
Printed Materials
Other collectibles
Kb. 190 db régi szentkép (1920-as, '30-as, '40-es évek)
2 800 HUF
2848980
16131
437
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920 Szent Gellért Szálló és Gyógyfürdő Igazgatósága által küldött karácsonyi üdvözlőkártya
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035