12305.
437. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Fritz Kochendörfer (1871-1942): "Fiatal lány mellszobra". Alabástrom, márvány talapzaton, oldalán jelzett, München 1890 körül. Korának megfelelő kopásokkal, egy két apró lepattanással. m:24cm