18487. 437. Closed Online auction Ships Balaton
26 000 HUF
0 HUF
Balatonfüred Gyógy- és Tengerfürdő. Szanatórium, vízgyógyintézet, klimatikus gyógyhely. Kiadói papírkötés, restaurált, képekkel gazdagon illusztrált, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : ra