4 800 HUF
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai. Második kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.