2 200 HUF
A szépművészetek könyve. A Pesti HÃrlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti HÃrlap Rt. (Légrády-ny.), 1184 p. RendkÃvül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.