2 400 HUF
G. A. Markova: Deutsche Silberkunst des XVI.-XVIII. Jahrhunderts. (Német ezüstművészet a XVI-XVIII. században). Moszkva, 1975, Iskusstvo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón egy-két kis folttal.