1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Kondor Béla, 2 kötet: Jelet hagyni. + Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll., az utószót írta: Győri János. Bp., 1974-1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés/egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.