2 800 HUF
Koós Judith: Style 1900. A szecessziós iparművészet Magyarországon. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.