1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
László Gyula: Medgyessy Ferenc. A katalógust és az irodalomjegyzéket összeáll.: Sz. Kürti Katalin. Bp.,1981,KépzÅ‘művészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.+László Gyula: 50 rajz a honfoglalókról. Bp., 1986, Móra. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papÃrkötés.