3 800 HUF
Ludwig Schnorr von Carolsfeld: Porzellan der europäischen Fabriken des 18. Jahrhunderts. Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler Band 3. Berlin, 1916, Richard Carl Schmidt & Co. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, néhány a fűzéstől elváló, egy kijáró lappal.