5 000 HUF
P. Szücs Julianna: A római iskola. Bp., 1987, Corvina. Fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.