1 000 HUF
Pailler-Weissenhofer: Liliom álmok. SzÃnművek a leányifjúság számára. Veszprém, 1902, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, szÃnezett lapszélek, kopottas állapotban.