Books: Architecture, Art Number of items: 318
2842181
17126
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gerő László: Magyar városképek. Bp., 1953, É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban.
1 600 HUF
2841659
17127
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gerlóczy Gyula: A műegyetem építési ügye. Budapest, 1879. Panda József. 30p. Ragasztott papírgerinccel.
2 000 HUF
2844429
17128
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Horváth Vera: Görög Istenek Indiában. Gandhára művészete. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 15. Bp., 1977., Akadémiai Kiadó, 167+1 p + 12 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák, közte egy térképvázlattal) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1 400 HUF
2841735
17129
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hont Ferenc: Az eltűnt magyar színjáték. Hivatásos színjátszásunk a Honfoglalástól a mohácsi vészig Bp., 1940, Officina. Félvászon kötés, volt könyvtári példány.
1 600 HUF
2840247
17130
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hekler Antal: Pheidias művészete. Művészeti Pantheon. Bp., 1922, Pantheon (Globus-ny.), 46+(2) p.+ 8 t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány felvágatlan lappal.
1 000 HUF
2841325
17131
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Japán fametszetek XVII-XX. sz. Kiállítási katalógus. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1976, Iparművészeti Múzeum, 36 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
1 600 HUF
2844747
17132
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
1 200 HUF
2841614
17133
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Schéner Mihály: Diabolikon. Ördögjárás. Békéscsaba, 1987, Új Aurora. A szerző, Schéner Mihály képzőművész illusztrációival. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. Megjelent 2500 példányban, ebből 500 számozott. Számozatlan példány, áthúzott számozással.
1 600 HUF
2842964
17134
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Székely Aladár. Az előszót írta Dávid Katalin. Fotóművészeti Kiskönyvtár. Bp,1967, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel.
1 200 HUF
2840099
17135
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1985 Vertel József (1922-1993): bélyeggrafikus dedikált kiállítási prospektusa
1 200 HUF
2838354
17136
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1979 Granasztói-Győrffy Katalin: Nuovi contributi all'attivit? del pittore veronese Sebastiano Vini. Attribuzione della tavola scoperta a Bodrogolaszi. Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1979., Akadémiai-ny., olasz nyelven, szakadt borítóval, 237-252 p. A szerző, Granasztói-Győrffy Katalin által DEDIKÁLT példány. + 1969 Recensiones. Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1969., Akadé...
1 400 HUF
2849954
17137
437
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Forrai Kornélia, Tóth Attila: A szegedi hősök kapuja és az Aba-Novák freskók restaurálásának története. Szeged, 2001, Bába és Társai. Színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035