A Balatoni Társaság V. kiállításának katalógusa. Budapest, 1935, Nemzeti Szalon. 16 sztl. oldal. Kiadói papírkötésben, borítón apró szakadással, hajtásnyommal.
Vitéz Nagybányai Horthy Miklósné őméltósága legmagasabb védnöksége alatt álló "A magyar művészetért" képzőművészeti kiállítás képes tárgymutatója. 1942 junius 6-22., Műcsarnok, Budapest, Hősök-tere. Bp., 1942, Légrády Testvérek Nyomdai Műintézete. 1 t. +33 p. + XX t. (fekete-fehér reprodukciók, többek közt Sidló Ferenc: vitéz Nagybányai Horthy Miklós mellképe). Kiadói papírkötés, kötés ragasztása ...
Nemzeti Szalon tavaszi tárlat. H.n., 1933, Nemzeti Szalon. 14 sztl. oldal. Kiállítási katlógus. Kiadói papírkötésben, hajtásnyommal, borítón kisebb folttal, egy lap szélén szöveget nem érintő kisebb sérüléssel, néhány lapon ceruzás jelöléssel.
Nicolas Matsier: 3D a festészetben. Trompe-l'oeil régen és most. Ford.: Balogh Tamás. Bp., 2011, Typotex. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium által 1940 augusztus 1-től 1942 december 31-ig vásárolt festmények, szobrok és grafikai művek kiállítása az Orsz. Magyar Szépművészeti Múzeumban. Bp., 1943, Egyetemi Nyomda. 19 p. Kiadói papírkötésben.
Banner Zoltán: Fuhrmann Károly. A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészeti író által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1991, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegekett. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + 1980 Régi keleti imaszőnyegek. Kiállítási prospektus. Bp., Iparművészeti Múzeum.