A magyar múlt. Varga Nándor Lajos m. kir. főiskolai tanár 40 illusztrációjával. A történelmi fejezeteteket Wodianer-Nemessuri Zoltán írta. Bp.,1996, Szabadkéz Kft. Kiadói keménykötés, jó állapotban. Számozott (1./400) példány.
Halas István: Páros páratlan. Pair impair. Bp., 2004, Mai Manó Ház. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 800 példányban. Számozott (176./800) példány.
Ludwig Schnorr von Carolsfeld: Porzellan der europäischen Fabriken des 18. Jahrhunderts. Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler Band 3. Berlin, 1916, Richard Carl Schmidt & Co. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, néhány a fűzéstől elváló, egy kijáró lappal.
Derkovits. 33 planches dont une en couleurs. Introduction de Eugene Kopp. L'Art Hongrois. Bp.,1944, Új Idők, 16+33 t. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Kankowszky, Tamás: Kamera und Kunst. Bp., 1946., Georg Vajna und Co.,(New York, Transatlantic Arts-ny.), 12 p.+96 (fekete-fehér fotók) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a képek alatt kézzel írt képcímekkel.
A Városi, Vármegyei és Községi Alkalmazottak Országos Szövetsége Képzőművészeti, Iparművészeti és Foto Kiállítása. Budapest, Fővárosi Képtár, 1948. 15p. Kiadói papírkötésben.
Ványai Róbert: Építészettörténet. A szerző, Ványai Róbert által Radványi György (1949-2020) Ybl Miklós-díjas építőművész részére DEDIKÁLT példány. Pécs, 1980., Pollack Mihály Műszaki Főiskola Magasépítészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 180 példányban.