Zádor Anna: A magyar reformkor művészete. A szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító. Bp., 1961., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.
Sas Péter (szerk.): Hollósy Simon 1857-1918. Máramarossziget, 2017, Simonchicz Incze Kulturális Egyesület. 191 p. Hollósy Simon műveinek jegyzékével és bibliográfiájával. Kiadó kartonált papírkötés
1908 Művészet VII. évf. 4. sz. Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., 209-292 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, közte Kozma Lajos rajzainak reprodukcióival. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
Wossala Sándor: A modern városrendezés és építkezés a Berlini építési kiállítás világításában. Bp., 1931. Bp. Főv. házinyomdája. Kiadói papírkötésben, 16 p.
Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.