P. Szücs Julianna: A római iskola. Bp., 1987, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Magyar fényképezés / Das ungarische Lichtbild / Hungarian Photography / Photographie Hongroise 1939. Kinszki Imre, Seiden Gusztáv, és Vadas Ernő közreműködésével szerk.: Rosner Károly. Bp., 1939, Officina, 31 p.+ 80 t. (fekete-fehér fotók). Benne neves magyar fotósok munkáival, közte Balogh Rudolf, Pécsi József, Szöllősy Kálmán, H. Kálmán Kata, Friedmann Pál, Vadas Ernő, Kinszki Imre, Aszmann Fere...
Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and drawings. A kiállítást rendezte és a katalógust írta: Gerszi Teréz. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés