16 000 HUF
A Magyar Nemzeti Múzeum multja és jelene. AlapÃtásának századik évfordulója alkalmából Ãrták a Magyar Nemzeti Múzeum tisztviselÅ‘i. Bp., 1902, Hornyánszky, XL+384 p.+9 t. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papÃrkötés, foltos, kopott borÃtóval, a könyvtest elvált a borÃtótól, a hátsó szennylap elvált a könyvtesttÅ‘l, részben felvágatlan lapokkal. Ritka!