3 000 HUF
J.-E. Horn (Horn Ede): L'économie politique avant les physiocrates. Párizs, 1867, Librairie de Guillaumin et cie. Francia nyelven. VII+400 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, borító hátoldalán apró sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal, néhány kevés lapon ceruzás jelöléssel.