16909. 437. Closed Online auction Books: History
1 400 HUF
0 HUF
Kákosy László: Varázslás az ókori Egyiptomban. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 7. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, az elülső borító és szennylap sérült, javítottaSDA, a borítón kis kopásnyomokkal
Photo of the item taken by : ra