1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Maritain-Huizinga-Marcel-Belloc-Bernanos-Wust-XII. Pius: Mi európaiak. Összeáll. és fordította: Just Béla. Bp., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, előzéklapon, címlapon szakadásokkal, kopottas állapotban.