28 000 HUF
Nagy Képes Világtörténet. I-XII. köt. (Teljes). Szerk.: Marczali Henrik. Bp., [1891-1904], Franklin-Révai. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, restaurált gerincekkel