4 800 HUF
Paganel, Camille Szkanderbég története vagy a törökök és keresztények a tizenötödik században. Ford.: Háger József. Nagybecskerek, 1890., Pleitz Fer. Pál, 6+344 p Átkötött papírkötés, az eredeti elülső borító felhasználásával, foltos borítóval, kissé sérült és kisé hiányos gerinccel, bélyegzéssekkel és a gerincen címkével, az utolsó lapon szöveget nem érintő kivágással és az utolsó előtti lap foltos, kis lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel.