5 000 HUF
Tanulmányok a magyar történelemből, kolligátum [Egybekötve.]: Illés József: A magyar társadalom és állam szervezete a honfoglaláskor.; Szinnyei József: A magyarság eredete, nyelve és honfoglaláskori műveltsége.; Csánki Dezső: Árpád vezér. Mátyás király. Két történelmi tanulmány.; Angyal Dávid: Mohács; Szilágyi Sándor: Történeti rajzok.; Andrássy Gyula: A száműzött Rákóczi.; Gróf Andrássy Gyula Bosznia okkupácziójáról. 1878 november 30-án, deczember 6-án és 14-én tartott három beszéde. Wertheimer Ede bevezetőjével. Bp., 1880-1916., Franklin,47+1; 77; 117; 18; 247+1; 60; 132 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.