2 800 HUF
Timon Ákos Szász József et alii: Magyarország története az Arany Bullától 1795-ig. Politikai Magyarország I. Bp., 1912, Anonymus Történelmi Könyvkiadó. Aranyozott, szecessziós kiadói bőr és pergamen kötésben, kissé foltos és kopott gerinccel, foltos és kopott borítóval, néhány nagyon kevés lap kissé foltos.