Books: History Number of items: 164
2760835
16949
437
Books: History
Other collectibles
Féja Géza: Örök magyar március. Nemzeti Könyvtár 63. sz. Bp., é.n., Stádium, 64 p. A borító és az illusztrációk Fáy Dezső munkái. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas, foltos, kissé sérült borítóval.
1 200 HUF
2823024
16950
437
Books: History
Other collectibles
A Mindszenty bűnügy okmányai. Bp., 1949, Atheaneum. 2. kiadás. Kiadói papírkötés. + Mindszenty a nép ellensége. Bp., én., Dolgozó Parasztok és Földmunkások Országos Szövetsége, (Szikra-ny.), 16 p.
1 000 HUF
2797162
16951
437
Books: History
Other collectibles
Báró Wlassics Gyula: Deák Ferenc. Magyar Jogászegylet Deák Ferenc Irodalmi Bizottságának Kiadványai I. évf. 1. köt. Bp., 1923., Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1 200 HUF
2822923
16952
437
Books: History
Other collectibles
Matolcsy Károly Merre tart az arab világ? Bp., 1955., Országos Béketanács Külpoltikai Füzetei, 35 p. Kiadói papírkötések.
2816884
16953
437
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
2623990
16954
437
Books: History
Other collectibles
A hírközlés története tanulmányok. Szerk.: Horinka Ferenc, Koltai István. Bp.,2001., Puskás Tivadar Híradó Bajtársi Egyesület. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2844163
16955
437
Books: History
Other collectibles
Kürti Béla, Szekeres Ferenc (szerk.): Az avarok kincsei: VI-IX. századi leletek magyar múzeumok gyűjteményeiből. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, borítón törésnyomokkal.
1 600 HUF
2848460
16956
437
Books: History
Other collectibles
Mussolini, Benito: Arnaldo Mussolini élete. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
1 200 HUF
2412173
16957
437
Books: History
Other collectibles
Shimon Applebaum: Archaeology in Israel. Jeruzsálem, 1959, Israel Digest. 27p. Angol nyelven. Kihajtható térkép melléklettel. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón apró foltokkal.
2850640
16958
437
Books: History
Other collectibles
Láng János: Az őstársadalmak. Bp., 1978., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
1 400 HUF
2851884
16959
437
Books: History
Other collectibles
Révai József: Kossuth Lajos. Kolozsvár, 1945, Józsa Béla Athenaeum. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2594381
16960
437
Books: History
Other collectibles
Urbán Aladár: Köztársaság az Újvilágban. Bp., 1994. Nemzeti tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035