Magyar törvények Grill-féle kiadása, 21 kötet: Polgárijogi és büntetőjogi határozatok tára egységes szerkezetben. Összeáll.: Dr. vitéz Szentkuthy István és Dr. Térfy Béla; Sági János: Telekkönyvi jog - Telekkönyvi mintatár. I-II. köt.; Nizsalovzsky Endre: Kereskedelmi jogi szabályok; Vargha Ferenc - Angyal Pál - Isaák Gyula: Bűnvádi perrendtartás; Kuncz Ödön - Nizsalovzsky Endre: A kereskedelmi tö...
Montesquieu: Montesquieu a' törvények' lelkéröl III. kötet Posony (Pozsony), 1833. Belnay örököseinek betűivel, , 336 p.. Első magyar nyelvű kiadás. Korabeli, javított papírkötésben
1840dik evi törvényczikkelyek. Articuli comitorium anni 1840. Pozsony, Belnay, Weber és Wigand, 2+521+4 p. A címlapon fametszetű koronás nemzeti kiscímerrel. Átkötött félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, foxing foltos lapokkal.
1867-dik évi országos törvénytár. 1. és 2. szám. [Egybekötve.] Kiadja: a M. Kir. Igazságügyministerium. Pest, 1867., Athenaeum, 2+XXII+XIII p. Benne a királyi esküvel. Félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán sérülésnyommal.
1906 Jogtudományi közlöny XL. évf. 1-52. sz. (Teljes évfolyam). Szerk.: Dárday Sándor, Fayer László, Balog Arnold. Bp., 1906, Franklin-Társulat, VII+(1)+454 p. Egybekötve, korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, a címlap sérült, javított.
[Georch Illés (1772-1835)]: Juspatrium quod Elias Georch de Ettre-Karcha [...] Pozsony, 1817, Typis Heredum Belnayanorum, 416 p. Latin nyelven. Kissé viseltes félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
Bud János: A Magyar Szent Korona Országainak bűnügyi statisztikája az 1904-1908. évekről. Bp., 1910, Athenaeum, 84 p. Korabeli egészvászon-kötés, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal, címlapon korabeli feljegyzéssel.
Krylov, Szergej: A nemzetközi jog alapfogalmai (A nemzetközi jog szovjet tana). Bp., 1950, MEFESZ Jogászkör Jegyzetosztálya. Papírkötés, jó állapotban.
Ereky István: A magyar trón megüresedésének kérdéséhez. Magyar Jogi Szemle 6. Bp., 1921, Pallas, 37 p. Kiadói papírkötés, hajtott, foltos, benne szakadt lapokkal is.
Homicskó - Nánási - Stipta - Törő: A Kecskeméti Református Jogakadémia Története 1875-1949. Bp., 2019, Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói papírkötés.
Dr. Demeter János: Nemzetiségi nyelv a közigazgatásban. Jog- és Közgazdaságtudományi Értekezések. Kolozsvár, 1946, Bolyai. Kiadói papírkötés, jó állapotban.