6 000 HUF
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Vitéz uzsoki Szurmay Sándor báró előszavával. Szerk. az I. és II. részt vitéz Doromby József, a III. részt Reé László. Bp.,[1939],Reé László, 8+17-463+9+3+11-32+9+39+80 p. A kötet végén fekete-fehér arcképcsarnokkal és adattárral. Kiadói aranyozott, dombornyomásos félbőr-kötés,kopott borítóval, sérült gerinccel.