6 000 HUF
Glückmann, Karl: Das Heerwesen der österreichisch-ungarischen Monarchie. Für den Unterricht und das Selbst-Studium dargestellt. Bécs, 1890, L.W. Seidel und Sohn. Első kiadás! VIII+462 p. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, gerince alján apró sérüléssel, kopott borítóval, gerincen és borítón címkével, intézményi bélyegzőkkel, címlapon tollas és ceruzás jelölésekkel és címkével.