3 000 HUF
dr. Erdélyi Gyula: A magyarok hadi szervezete és hadvezetési művészete ezer éven át. Bp., 1943, Hungária Nyomda. III. kiadás. Félvászon kötésben, kissé kopott gerinccel, borÃtón cÃmkével és apró sérüléssel, kissé laza kötéssel, intézményi bélyegzÅ‘kkel.