7 db klf. minikönyv: Politikai plakátok 1945-1948. Szerk.: R. Török Piroska. Bp., 1970, Kossuth. 48 db színes képpel. Kopott gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. + Réti László: A textilipari dolgozók szakszervezetének története. stb.
2 db régi francia nyelvű miniköny: Edward Fitzgerald: Les Rubayyat d'Omar Khayyam. Párizs, é.n., Nelson. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült kötéssel. + Saint Francois d'Assise: Amours mystiques. Párizs, é.n., Nelson. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült kötéssel
Pápai Páriz Ferenc: Erdélyi féniks Tótfalúsi Kis Miklós. (Minikönyv, hasonmás kiadás). Bp., 1975, Egyetemi Nyomda Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubja. Kiadói műbőr-kötés, a borítón kis felületi sérüléssel. Megjelent 450 példányban.
A párizsi hóráskönyv. Néhány kisebbített színes lap a Helikon Kiadónál 1985-ben eredeti méretben megjelenő a Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára Ant. 76. jelzetű hóráskönyve hasonmás kiadásából. Békéscsaba, 1985, Kner. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Homeros-Medveczky Jenő: Ilias. Medveczky Jenő illusztrációival. Bp.,1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói karton-tokban.