17415.
437. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
Paul Eipper: Das Haustierbuch. Vom Wesen der Schönheit und dem Nutzen unserer Tier-Kameraden. Berlin,1938,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a gerincen kopásnyomokkal.