2 800 HUF
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata. 1930. "A" sorozat, január-december. Bp., 1930, "Pátria", (4)+332 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Az előzéklapon "Jutalomkönyv. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter ajándéka" bélyegzővel, igazgatói aláírással.