1 000 HUF
Gárdonyi Géza (Göre Gábor) 2 könyve: Göre Gábor bíró úr könyve. + Az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítókkal, helyenként kissé foltos/kijáró lapokkal.