3 000 HUF
9
Herczeg Ferenc: Breviárium. A szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) által ALÁÍRT példány. Bp.,1932,Singer és Wolfner, 206+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, néhány kissé foltos lappal.