16 000 HUF
Herczeg Ferenc válogatott munkáinak emlékkiadása 1-40. köt. + 1 db duplum az 1. kötetbÅ‘l. Teljes! Bp.,(1934-1936), Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, a borÃtón Pátzay Pál által tervezett aranyozott Herczeg Ferenc portréval, változó állapotban, kopott borÃtókkal.