17680. 437. Closed Online auction Books: Other rarities
6 500 HUF
0 HUF
Howard, P. A láthatatlan légió. Bp., 1939, Nova. Félvászon kötés, ráragasztott fénymásolt borítóval, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert