5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Kóbor Viktor: Nincs tovább! Pécs, Taizs József. (ca 1910) sárszentmiklósi Radocza János ügyvéd, v. országgyűlési képviselő, udvari tanácsosnak nevére szóló, egyedi aranyozott egészbőrkötésben a szerző ajánlásával, kis kopással, aranyozott lapszélekkel