1 400 HUF
Magyarerőmonostori népköltészet. A szöveggyűjtemény Olosz Katalin, a dallamgyűjtemény Almási István munkája. Bukarest, 1969., Irodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóval.