1 600 HUF
Pilinszky János 2 kötete: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek 1940-1970. + Kráter. Összegyűjtött és új versek. Bp., 1971-1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés/egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban (az egyik kötet védőborítója erősebben sérült, ragasztott).