A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata. 1930. "A" sorozat, január-december. Bp., 1930, "Pátria", (4)+332 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Az előzéklapon "Jutalomkönyv. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter ajándéka" bélyegzővel, igazgatói aláírással.
Passuth László: Emlék és folytatás. Regény. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp.,1971,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lajta Kálmán: Bemutatom a fiamat. Regény. A szerző, Lajta Kálmán (1927-1989) író által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1985,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Lu Hszün: Irodalom, forradalom, társadalom. Irodalompublicisztikai írások. Vál. és ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Galla Endre. A fordító, Galla Endre (1928-2008) sinológus, diplomata, irodalomtörténész, műfordító által DEDIKÁLT példány. Bp., 1981., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Márai Sándor: A világ nagy ajándék. Gondolatok a szeretetről és a szerelemről. Vál. és a sajtó alá rendezte: Szepessy Kata és Kovács Attila Zoltán. Bp., 2013., Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben
Márai Sándor: Ajándék az egész élet. Gondolatok az ünnepről és a jeles napokról. Vál. és a sajtó alá rendezte: Szepessy Kata és Kovács Attila Zoltán. Bp., 2014., Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben
Rajk László és társai a népbíróság előtt. Az ún. "Kék Könyv" hasonmás kiadása. A bevezető tanulmányt írta: Zinner Tibor. Bp., 1989., Magyar Eszperantó Szövetség. Kiadói papírkötés. + Marx politikai gazdaságtana. Ford.: Schönstein Sándor. Papírkötésben, kissé szakadozott, 49-87 p. Litván György (1929-2006) történész névbejegyzésével.
Itámár Jáoz-Keszt versei. Mezei András utószó. Új Pegasus. A szerző, Itamár Jáoz-Keszt (1934-2021) magyarországi születési izraeli költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Európa. Kiadói papírkötés.