A Magyar Jövő Toldy-Könyvtára 5 kötete: Kisfaludy Károly: Iréne, Csalódások, Zágoni Mikes Kelemen Törökországi levelei, Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Papírkötések, két borítón kopásnyomokkal, egy kötet kijáró lapokkal. + Diák könyvtár két kötete: Livius XXII. könyve, Goethe: Hermann és Dorottya. + Kelement Ilona: A nemesi levél. A mi sz...
3 db könyv - Draskóczy László: Tibet magyar vándora; Romain Rolland: Mahatma Gandhi; Rabindranath Tagore: A kultúra nagyjai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs V. kötet. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Wolfner-kötés, kopott borítóval.
Bakacsi Ernő: Szívdobbanás.+ Lángoló tavasz. A szerző által Somos Béla (1938-1?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példányok. Bp., 2010-2012.,Hungarovox. Kiadói papírkötések.
Marcel Arland: Angyalok öble. Ford. és az utószót írta: Réz Pál. Angyalok öble. A fordító, Réz Pál (1930-2016) Széchenyi-díjas irodalomtörténész, műfordító által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító. Bp., 1962., Európa. Kiadói félvászon-kötés.
Somló István: Színészek, szerepek. A szerző, Somló István (1902-1971) Kossuth-díjas magyar színész által Pongrácz Zsuzsa (1919- 2022) író, forgatókönyvíró, műfordító, újságíró részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1959, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a borító kissé sérült. Megjelent 6500 példányban.