Szali István: Utak egymás felé. A szerző által DEDIKÁLT példány. Novi Sad/Újvidék, 1969, Forum. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte: Bálint György. Bp., é.n. (cca 1940), Cserépfalvi, 516 p. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, egy-két lapon kisebb szakadással.
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., [1924], Dante, 255 p. Félvászon-kötés, kissé sérült kötéssel, címlapon ceruzás névbejegyzéssel.
Major-Zala Lajos: Leszámolás. München, 1984., Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Major-Zala Lajos (1930-2006) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Németh Péter Mikola: Visszasejtesít. Válogatott versek és új versek, költészeti montázsok, irodalmi és fotóművészeti performanszok. Németh Zoltán Pál fotográfiáival, Csorba Simon László grafikáival és közös performanszokkal. Bp., 2008., Napkút-Magyar Műhely-Cédrus Művészeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Németh Péter Mikola (1953-) költő, esszéíró, performer által Bujdosó Alpá...
Székelyhidi Zsolt: Hoz. Miskolc, 1996., Új Bekezdés Könyvek. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással. A szerző, Székelyhidi Zsolt (1973-) zenész, zeneszerző, fotográfus, író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Bogdánfi Sándor: A világ dióhéjban. Aforizmák, félperces novellák. Vál. és az utószót írta: Major Nándor. Novi Sad/Újvidék, 1968., Forum. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés. A szerző, Bogdánfi Sándor (1912-1987) jugoszláviai magyar író, szerkesztő műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT pél...