1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 22. száma, 1929. szept. 15. Szerk.: Kaczér Vilmos. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis sérüléssel.
1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 16. száma, 1929. aug. 4. Szerk.: Kaczér Vilmos. Benne: Ignotus: Adyról; Reinitz Béla: A percemberkék után (Megzenésített Ady-költemény); stb. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés.
1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 26. száma, 1929. okt. 13. Szerk.: Kaczér Vilmos. Benne: Ádám Andor: Az igazi Prohászka; Márai Sándor: Egy, kettő, három; stb. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 28. száma, 1929. okt. 27. Szerk.: Kaczér Vilmos. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borító és néhány lap sarka kissé sérült.
Basch Lóránt: Egy literáris pör története. Különlenyomat az Irodalomtörténet 1959. évi 3-4. számából. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 408-434 p. + 2 t. (kétoldalas). Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. A szerző, Basch Lóránt (1885-1966) irodalomtörténész által Dévényi Iván részére DEDIKÁLT példány.
Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső utószavával. Bp., 1977, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, rézkapoccsal, kiadói kartontok nélkül, gerincen apró sérüléssel, borítón kopásnyomokkal.
Cselényi László: Krétakor avagy lehetőségek egy elképzelt szöveghez. Válogatott és új versek. Bratislava/Pozsony, 1978., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 850 példányban a Szépirodalmi Könyvkiadó (Budapest) részére a Madách Könyvkiadó (Bratislava) gondozásában.
A szerző, Cselényi László (1938- ) József Attila-díjasíró, költő, újságíró, műfordító, egyetemi tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Székely Ákos: f. Párizs-Bécs-Bp., 1990., Magyar Műhely, 30 t. Avantgárd verseskötet. Kiadói papírmappában.
A szerző, Székely Ákos (1945-2021) költő, író, kritikus, irodalomtörténész, irodalomszervező, szerkesztő, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Leszek Kołakowski 2 kötete: Kis előadások nagy kérdésekről; Újabb kis előadások nagy kérdésekről. Ford.: Pályi András. Bp., 1998-2000, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Bölecz Béla: Elsodort falevelek. (Egy számkivetett naplójából.) Bp.,[2003], Minerva. Kiadói papírkötés.
A szerző, Bölecz Béla (1935-2019) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.